Seminaras „Vadovo įrankiai efektyviam darbui“

(šiuose mokymuose galima dalyvauti ir nuotoliniu būdu)

Mokymo programa orientuota į vadovo rolės, kuriančios vertę organizacijai, išgryninimą ir  pagrindinių lyderystės kompetencijų ugdymą.

Pristatomi veiksmingi vadovo veiklos būdai, suteikiama žinių ir įgūdžių, leidžiančių naujam vadovui efektyviai veikti ir pasiekti keliamus tikslus, burti motyvuotų laimėtojų komandas.

Mokymų metu dalyviai įtraukiami į praktines užduotis, kurios formuoja ir stiprina lyderystės įgūdžius, leidžia geriau suprasti vadovo darbą, suteikia pasitikėjimo kuriant kasdieninius santykius su komanda, padeda nustatyti svarbiausius veiklos prioritetus, atsakingai deleguoti atsakomybes savo darbuotojams, rasti ir individualiai pritaikyti kiekvienam darbuotojui tinkamus motyvacijos būdus.

Programa skirta:

Vadovams, norintiems  suprasti savo naują vaidmenį ir pasirinkti efektyvius veikimo būdus bei specialistams, norintiems pasirengti vadovavimo iššūkiams, taip pat žmogiškųjų išteklių valdymo vadovams, specialistams, kuriantiems organizacijose žmogiškųjų išteklių valdymo įrankius ir sistemas

 

Programa:
  • Vadovo vaidmuo. Veiklos prioritetai.
  • Organizacijos kultūra ir vadovavimo stiliai.
  • Ateities lyderio kompetencijos.
  • Naujas žmogus komandoje. Ar samdytum Einšteiną?
  • Atrankos interviu meistriškumas. Kas slepiasi už atsakymų.
  • Efektyvi naujoko integracija arba ką daryti, kad neprireiktų kartoti atrankos.
  • Adaptacijos monitoringas. Sėkmingos adaptacijos prielaidos.
  • Motyvuotos komandos subūrimo paslaptys.

Seminaro lektorė: Kristina Noreikienė, vadybos praktikė, padedanti augti žmonėms ir organizacijai. Per 15 metų darbo patirtį žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, dalyvavusi tiek privataus, tiek viešojo sektoriaus vidutinio dydžio ir didelių organizacijų veiklose. Šiuo metu – UAB Trukmė (apie 300 darbuotojų) žmonių ir organizacijos vystymo vadovė. Verslo valdymo magistrė, lektorė, kompetencijų ugdymo, pokyčių įgyvendinimo strateginė partnerė, karjeros ir profesinio tobulėjimo mentorė.

Kiekvienam dalyviui bus įteikiama metodinė medžiaga ir dalyvio sertifikatas.

Mokymų kaina:

Dalyvaujant nuotoliniu būdu – 95 Eur 

Seminaro trukmė 6 akad. val.

Norėdami registruotis į seminarus mūsų elektroninėje svetainėje spustelkite mygtuką REGISTRUOTIS esantį dešinėje pusėje arba elektroniniu paštu registracija@ada-mokymai.lt atsiųskite savo įstaigos rekvizitus, dalyvio vardą, pavardę bei telefono numerį, jei ketinate registruotis kaip fizinis asmuo atsiųskite savo vardą pavardę ir telefono numerį. Išankstinė registracija yra privaloma.

Seminarą organizuoja:  ADMINISTRACIJOS DARBUOTOJŲ ASOCIACIJA
Įmonės kodas: 301819500
Adresas: Žalgirio g. 92, Vilnius
Tel/ faks.: ( 85 ) 276 33 77;
El. paštas: info@adasociacija.lt 

Lektorė: Kristina Noreikienė

Data: Informacija ruošiama.
Kaina: 95 €