Administracijos darbuotojų asociacija kviečia verslo atstovus mokytis kurti efektyvų pardavimų valstybei procesą.

Kaip tapti valstybės tiekėju?

Kaip įvertinti savo galimybes dalyvauti konkursuose?

Kaip efektyviai ir tinkamai pasirengti, dalyvauti bei laimėti viešųjų pirkimų konkursus.

Apie viską, kas aktualu esamiems ir būsimiems tiekėjams, mokymų metu Jus konsultuos AB “Litgrid” viešųjų pirkimų skyriaus vadovas Arūnas Jurgelaitis.

VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ MOKYMAI TIEKĖJAMS – IŠMOK PARDUOTI VALSTYBEI!

Mokymų tikslas – supažindinti su viešųjų pirkimų procesu, procedūromis, kurias būtina žinoti kiekvienam tiekėjui, norinčiam sėkmingai dalyvauti viešuosiuose pirkimuose. Taip pat svarbu suprasti ir CVP IS sistemą, joje pateiktų dokumentų svarbiausius aspektus bei pirkimų duomenų skelbimą CVP IS. Visa tai ir dar daugiau analizuosime seminare su Arūnu Jurgelaičiu – gilinsimės net į 10 temų!

Mokymai skirti privačiam sektoriui.

Mokymų programa:
 1. Viešųjų pirkimų reglamentavimas, svarbiausi aspektai, kuriuos turi žinoti kiekvienas, dalyvaujantis viešajame pirkime: nuo pirkimo būdo iki pirkimo verčių nustatymo.
 2. Rinkos tyrimai, rinkos konsultacijos, pasirengimas ir planavimas.
 3. Viešųjų pirkimų rezultatų skelbimas ir ataskaitos, darbas su CVP IS.
 4. Pirkimo dokumentai, svarbiausi pirkimo sąlygų aspektai, derybų principai.
 5. Kvalifikacijos reikalavimai, pašalinimo pagrindai.
 6. Viešojo pirkimo sutartis, svarbiausi sutarties aspektai, struktūra.
 7. Sutarčių įgyvendinimas, svarbiausios nuostatos, kaip sėkmingai įgyvendinti sutartį ir pakloti pagrindus tolimesniam sėkmingam bendradarbiavimui.
 8. Teismų praktika, svarbiausios aktualijos.
 9. Korupcijos prevencija viešuosiuose pirkimuose.
 10. Atvejo analizė – sėkmingas „LITGRID“ pirkimų evoliucijos pavyzdys.

Lektorius – Arūnas Jurgelaitis

Lektorius yra sukaupęs ilgametę patirtį viešųjų pirkimų srityje. Dirbo  „Ignitis“ įmonių grupėse, įmonėje “Vilniaus vandenys” pirkimų skyriaus vadovu. Dabar specialistas atsakingas už „Litgrid“ Viešųjų pirkimų revoliuciją ir strateginio energetinio saugumo projekto – Baltijos šalių sinchronizacijos – viešųjų pirkimų programos įgyvendinimą Lietuvoje. Pagrindinės veiklos sritys – efektyvus, skaidrus viešųjų pirkimų proceso sukūrimas, pirkimų skaitmenizavimas.

Seminaro trukmė 6 akad. val.
Seminaro kaina 78 €, kaina su pietumis 86 €.

Yra galimybė šiame seminare dalyvauti nuotoliniu būdu.

Iki renginio likus trims dienoms atsiųsime detalias instrukcijas, kaip prisijungti prie mokymų. Nuotolinis seminaras vyks ZOOM programėlėje. Nuotolinių mokymų dalyviai seminaro metu turės galimybę užduoti klausimus bei dalyvauti diskusijoje naudojant dialogo langą (Chatą). Nuotolinio seminaro kaina 68 Eur.

Kiekvienas seminaro dalyvis ir dalyvė gaus seminaro metodinę medžiagą, dalyvio sertifikatą, vaišes kavos pertraukėlių metu. Nuotolinio seminaro dalyviai gaus metodinę medžiagą elektroniniu formatu, o po seminaro – nuorodą į mokymų įrašą, kuri veiks 1 savaitę.

Seminaras vyks Vilniuje lapkričio 5 d., viešbučio „Panorama“ konferencijų salėje (Sodų g. 14 d., Vilnius).

Norėdami registruotis į mokymus elektroninėje svetainėje spustelkite mygtuką REGISTRUOTIS, esantį dešinėje pusėje, arba elektroniniu paštu registracija@ada-mokymai.lt atsiųskite savo įstaigos rekvizitus, dalyvio vardą, pavardę bei telefono numerį. Jei ketinate registruotis kaip fizinis asmuo, atsiųskite savo vardą, pavardę ir telefono numerį. Išankstinė registracija yra privaloma.

 Seminarą organizuoja: ADMINISTRACIJOS DARBUOTOJŲ ASOCIACIJA
Įmonės kodas: 301819500
Adresas: Žirmūnų g.68, Vilnius
Tel/ faks.: ( 85 ) 276 33 77; el. paštas: info@adasociacija.lt

Lektorius: Arūnas Jurgelaitis

 • Vilnius, lapkričio 5 d.

Kaina: 78 €