Viešųjų pirkimų aktualijos ir praktiniai aspektai

(Įstatymo pakeitimai nuo 2023.01.01 ir kitos aktualijos)

Nuo 2023 m. sausio 1 d. įsigalioja Viešųjų pirkimų įstatymo pakeitimų paketas, priimta visa eilė Viešųjų pirkimų tarnybos priimtų lydinčiųjų teisės aktų. Seminaro metu lektorė aptars šių metų pradžios aktualijas bei apžvelgs priimtus pakeitimus.

Seminaro metu taip pat daug dėmesio bus skiriama aktualiausiai Lietuvos Aukščiausiojo Teismo praktikai – bus aptariamos naujos viešųjų pirkimų pasiūlymų vertinimo taisyklės, analizuojami išaiškinimai susiję su konfidencialia pasiūlymo informacija ir kt.

Lektorė turi daugiau kaip 16 metų patirtį viešųjų pirkimų srityje, todėl pasidalins savo praktinėmis įžvalgomis įvairiais viešųjų pirkimų klausimais.   

Programa:
  1. Viešųjų pirkimų įstatymo pakeitimai nuo 2023.01.01
  2. Pasiūlymo vertinimas: svarbūs teismų praktikos išaiškinimai, praktinės problemos.
  3. Pašalinimo pagrindai ir kvalifikaciją įrodantys dokumentai bei jų vertinimas. Melaginga pasiūlymo informacija.
  4. Ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo įvertinimo problemos: atitiktis kokybės kriterijams.
  5. Neįprastai mažos kainos nustatymo problemos.
  6. Pasiūlymo konfidenciali informacija.

Seminaro lektorė Daiva Lileikienė vadovauja kontoros viešųjų pirkimų grupei. Daugiau kaip 15 metų specializuojasi konsultuojant viešųjų pirkimų bei viešojo ir privataus sektorių partnerystės klausimais atstovaujant klientus teisme ir derybose. Daiva nuolat veda seminarus bei mokymus ir savo profesinėje karjeroje yra skyrusi daugiau kaip 500 valandų viešųjų pirkimų temomis.

Mokymų kaina:

Dalyvaujant nuotoliniu būdu – 95 Eur

Norėdami registruotis į seminarus mūsų elektroninėje svetainėje spustelkite mygtuką REGISTRUOTIS esantį dešinėje pusėje arba elektroniniu paštu registracija@ada-mokymai.lt atsiųskite savo įstaigos rekvizitus, dalyvio vardą, pavardę bei telefono numerį, jei ketinate registruotis kaip fizinis asmuo atsiųskite savo vardą pavardę ir telefono numerį. Išankstinė registracija yra privaloma.

Seminarą organizuoja:  ADMINISTRACIJOS DARBUOTOJŲ ASOCIACIJA
Įmonės kodas: 301819500
Adresas: Žalgirio g. 92, Vilnius
Tel/ faks.: ( 85 ) 276 33 77;
El. paštas: info@adasociacija.lt

Lektorė: Daiva Lileikienė

Data: Kovo 30 d.
Kaina: 95 €