Viešųjų pirkimų aktualijos ir praktiniai aspektai

(Įstatymo pakeitimai nuo 2023.01.01 ir kitos aktualijos)

Nuo 2023 m. sausio 1 d. įsigalioja Viešųjų pirkimų įstatymo pakeitimų paketas, priimta visa eilė Viešųjų pirkimų tarnybos priimtų lydinčiųjų teisės aktų. Seminaro metu lektorė aptars šių metų pradžios aktualijas bei apžvelgs priimtus pakeitimus.

Seminaro metu taip pat daug dėmesio bus skiriama aktualiausiai Lietuvos Aukščiausiojo Teismo praktikai – bus aptariamos naujos viešųjų pirkimų pasiūlymų vertinimo taisyklės, analizuojami išaiškinimai susiję su konfidencialia pasiūlymo informacija ir kt.

Lektorė turi daugiau kaip 16 metų patirtį viešųjų pirkimų srityje, todėl pasidalins savo praktinėmis įžvalgomis įvairiais viešųjų pirkimų klausimais.   

Programa:
  1. Viešųjų pirkimų įstatymo pakeitimai nuo 2023.01.01
  2. Pasiūlymo vertinimas: svarbūs teismų praktikos išaiškinimai, praktinės problemos.
  3. Pašalinimo pagrindai ir kvalifikaciją įrodantys dokumentai bei jų vertinimas. Melaginga pasiūlymo informacija.
  4. Ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo įvertinimo problemos: atitiktis kokybės kriterijams.
  5. Neįprastai mažos kainos nustatymo problemos.
  6. Pasiūlymo konfidenciali informacija.

Seminaro lektorė Gabrielė Tavoraitė specializuojasi konsultuodama pirkimų vykdytojus bei tiekėjus viešųjų pirkimų klausimais, susijusiais tiek su viešųjų pirkimų procedūrų organizavimu ir vykdymu, tiek su dalyvavimu viešuosiuose pirkimuose, ginčų sprendimu ir sutarčių vykdymu. Gabrielė baigė studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete ir įgijo teisės magistro laipsnį. Teisininkė savo profesinę patirtį sukaupė konsultuodama klientus advokatų kontorose. Gabrielė taip pat nuolat veda seminarus bei mokymus aktualiomis viešųjų pirkimų temomis.

Mokymų kaina:

Kiekvienam dalyviui bus įteikiama metodinė medžiaga ir dalyvio sertifikatas.

Dalyvaujant nuotoliniu būdu – 107 Eur

Norėdami registruotis į seminarus mūsų elektroninėje svetainėje spustelkite mygtuką REGISTRUOTIS esantį dešinėje pusėje arba elektroniniu paštu registracija@ada-mokymai.lt atsiųskite savo įstaigos rekvizitus, dalyvio vardą, pavardę bei telefono numerį, jei ketinate registruotis kaip fizinis asmuo atsiųskite savo vardą pavardę ir telefono numerį. Išankstinė registracija yra privaloma.

Seminarą organizuoja:  ADMINISTRACIJOS DARBUOTOJŲ ASOCIACIJA
Įmonės kodas: 301819500
Adresas: Žalgirio g. 92, Vilnius
Tel/ faks.: ( 85 ) 276 33 77;
El. paštas: info@adasociacija.lt

Lektorė: Gabrielė Tavoraitė

Data: informacija ruošiama.
Kaina: 107 €