Naujų darbuotojų atranka ir integracija

Išsami ir koncentruota mokymo programa, kurios metu pristatomi šiandieninės personalo atrankos metodai, veiksmingiausi įrankiai ir geriausios praktikos, pateikiamos gairės, kaip dirbti su naujoku, kad jis kuo greičiau adaptuotųsi naujoje pozicijoje. Mokymų metu dalyviai įtraukiami į praktines užduotis, kurios formuoja ir stiprina atrankos įgūdžius, leidžia geriau pažinti kandidatą, suteikia pasitikėjimo per interviu, priimant sprendimą bei integruojant naują komandos narį organizacijoje. Šių mokymų metu Jūs įgysite žinių kaip efektyviai sukurti sistemą, padedančią vykdyti darbuotojų atranką ir rasti tinkamiausius darbuotojus.

Programa skirta:

darbuotojams, atliekantiems / organizuojantiems personalo paiešką ir atranką organizacijose: personalo atrankos / valdymo specialistams; vadovams, norintiems suprasti darbuotojų atrankos procesą ir jaustis tvirtai, priimant sprendimus dėl savo komandos papildymo; norintiems papildyti savo žinias bei įgūdžius, planuojantiems savo karjerą personalo specialisto pozicijoje.

Mokymo programa:
  • Namų darbai ruošiantis naujo darbuotojo paieškai ir atrankai.
  • Koks būtent mums reikalingas geriausias kandidatas? Ar samdytum Einšteiną?
  • Paieškos metodai ir efektyviausi kanalai. Kur slepiasi talentai, kurių neranda kiti?
  • Interviu meistriškumas. Kas slepiasi už atsakymų?
  • Sprendimas – kaip pasirinkti tinkamiausią?
  • Efektyvi naujoko integracija arba ką daryti, kad neprireiktų kartoti atrankos.

Seminaro lektorė: Kristina Noreikienė, vadybos praktikė, padedanti augti žmonėms ir organizacijai. Per 15 metų darbo patirtį žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, dalyvavusi tiek privataus, tiek viešojo sektoriaus vidutinio dydžio ir didelių organizacijų veiklose. Šiuo metu – UAB Trukmė (daugiau, nei 250 darbuotojų) žmonių ir organizacijos vystymo vadovė. Verslo valdymo magistrė, lektorė, kompetencijų ugdymo, pokyčių įgyvendinimo strateginė partnerė, karjeros ir profesinio tobulėjimo mentorė. 

Kiekvienam dalyviui bus įteikiama metodinė medžiaga ir dalyvio sertifikatas.

Seminaras vyks Vilniuje lapkričio 5 dviešbučio „Congress Avenue*****“ konferencijų salėje (Gedimino pr. 12, Vilnius). Taip pat šiuose mokymuose galite dalyvauti ir nuotoliniu būdu naudojant ZOOM programėlę.

Mokymų kaina:

Dalyvaujant viešbutyje – 85 Eur, jei pageidaujate pietų, jie papildomai kainuos 8 Eur.

Dalyvaujant nuotoliniu būdu – 75 Eur

Seminaro trukmė 8 akad. val.

Norėdami registruotis į seminarus mūsų elektroninėje svetainėje spustelkite mygtuką REGISTRUOTIS esantį dešinėje pusėje arba elektroniniu paštu registracija@ada-mokymai.lt atsiųskite savo įstaigos rekvizitus, dalyvio vardą, pavardę bei telefono numerį, jei ketinate registruotis kaip fizinis asmuo atsiųskite savo vardą pavardę ir telefono numerį. Išankstinė registracija yra privaloma.

Seminarą organizuoja:  ADMINISTRACIJOS DARBUOTOJŲ ASOCIACIJA
Įmonės kodas: 301819500
Adresas: Žalgirio g. 92, Vilnius
Tel/ faks.: ( 85 ) 276 33 77;
El. paštas: info@adasociacija.lt 

Lektorė: Kristina Noreikienė

Data: Lapkričio 5 d.
Kaina: 75 – 85 €