Knyga „Dokumentų valdymas: rengimas, tvarkymas ir apskaita”

Dokumentai yra svarbi įmonėje ar įstaigoje vykstančių procesų dalis. Tačiau ne visada įmonės darbuotojai žino pagrindinius teisės aktus, reglamentuojančius dokumentų valdymą, kurių nemaža dalis pasikeitė praėjusių metų antroje pusėje ir šiais metais.
Tam tikslui parengtas šis rinkinys, kuriame pateikiami dokumentų ir archyvų įstatymas, dokumentų ( tame tarpe ir elektroninių) rengimo, tvarkymo ir apskaitos taisyklės, įslaptintos informacijos administravimo, telefono numerių rašymo, laiškų  ir siuntų siuntimo taisyklės, rekomendacijos bei tvarkos, bendrųjų dokumentų saugojimo terminų rodyklė, dokumentų perdavimo valstybės archyvams bei universaliųjų pašto paslaugų teikimo taisyklės. Čia rasite ir naudingų patarimų, kaip išvengti rašybos klaidų ir kokių dažniausiai pasitaiko.
Rinkinys skirtas institucijos, įstaigos ar įmonės dokumentų valdymą  tvarkantiems darbuotojams, jų vadovams, kurie atsakingi už dokumentų valdymo organizavimą jiems pavaldžiose organizacijose, studentams, pasirinkusiems vadybos mokslus bei plačiam skaitytojų ratui, kurie domisi archyvų sistema, nacionaliniu dokumentų fondu ir visu dokumentų valdymo (raštvedybos)  procesu.

Norėdami užsisakyti šią ar kitas knygas, elektroniniu paštu info@adasociacija.lt atsiųskite savo organizacijos rekvizitus bei knygų, kurias ketinate įsigyti, pavadinimus.

Knygos rengėja: Nina Šukelienė
Kaina: 20,85 €
Puslapių skaičius: 198