GOOGLE REKLAMA – impulsas Jūsų verslui

GOOGLE keičia šiu dienų reklamos bei komunikacijos tendencijas. Net 82 procentai Lietuvos gyventojų kasdien naudojasi šia sistema, todėl kiekvienos inovatyvios organizacijos tikslas yra kuo efektyviau išnaudoti GOOGLE reklamos kanalus.

GOOGLE ADS reklamos kūrimas yra sudėtingas ir daug įgūdžių reikalaujantis procesas, tačiau Jūs galite Išmokti tai atlikti patys!

Programa
  1. Įžanga į Google Ads: Kas tai yra ir kaip atrodo reklama? Galimi reklamos tipai ir esminiai skirtumai. Paskyros sukūrimas ir struktūra. Pagrindiniai skirtumai tarp ,,smart” ir ,,manual” reklamos leidimo būdų. Aukciono veikimo principai bei kas lemia paspaudimo kainą.
  2. Google paieškos reklamos kūrimas, valdymas ir optimizavimas: raktinių žodžių atitikties tipai (keyword match types) ir kaip jais naudotis, negatyvūs raktažodžiai (negative keywords) ir kaip juos išnaudoti optimizuojant savo reklamas.
  3. Google vaizdinės reklamos kūrimas, valdymas ir optimizavimas: Kaip atrodo reklama “Google” vaizdiniame kanale, dydžiai ir ribojimai. Reklamos taikymas pagal raktažodžius (keywords), temas (topics), pomėgius (interests). Vaizdinės kampanijos sukūrimas nuo nulio. Optimizacijos procesai, mažinant paspaudimo kainas ir gerinant konversijų santykius.
  4. Google paieškos reklamos rašymas: ribojimai, praktika ir kaip kelti kokybės balą. Paieškos kampanijos sukūrimas nuo nulio. Optimizacijos procesai, mažinant paspaudimo kainas ir gerinant konversijų santykius.
  5. Trumpa įžvalga į Google Analytics: Kas tai yra, svarbiausi puslapiai ir parametrai, konversijų sekimas, auditorijos ir kaip atlikti greitą auditą.

Seminaras vyks Vilniuje gegužės 30-31 d. nuotoliniu būdu naudojant  ZOOM programėlę.

Mokymų kaina: 111 Eur.

Kiekvienam dalyviui bus įteikiama metodinė medžiaga ir dalyvio sertifikatas.

Mokymų trukmė 8 akademinės valandos.

Lektorius Joris Kazlauskas – skaitmeninio marketingo specialistas sukaupęs virš 4 metų darbo patirties dirbdamas daugiau kaip su 100 skirtingų klientų iš viso pasaulio ir išleidęs virš 1.5 mln eurų skaitmenines reklamos kanaluose.
 
Šiuo metu Jis yra vienas iš Nenešiosi.lt skaitmeninės marketingo mokymų įmonės Lietuvoje partnerių bei vienas iš pagrindinių reklamos specialistų, nuolatos valdantis ± 40 000 Eur mėnesinius reklamos biudžetus.
 

Norėdami registruotis į seminarus mūsų elektroninėje svetainėje spustelkite mygtuką REGISTRUOTIS esantį dešinėje pusėje arba elektroniniu paštu registracija@ada-mokymai.lt atsiųskite savo įstaigos rekvizitus, dalyvio vardą, pavardę bei telefono numerį, jei ketinate registruotis kaip fizinis asmuo atsiųskite savo vardą pavardę ir telefono numerį. Išankstinė registracija yra privaloma.

Seminarą organizuoja:  ADMINISTRACIJOS DARBUOTOJŲ ASOCIACIJA
Įmonės kodas: 301819500
Adresas: Žalgirio g. 92, Vilnius
Tel/ faks.: ( 85 ) 276 33 77;
El. paštas: info@adasociacija.lt

Lektorė: Joris Kazlauskas
Data: gegužės 30/31 d.
Kaina: 111 €