„Efektyvūs vadovavimo įrankiai. Lyderystė, darbuotojų ugdymas, mentorystė“

 

Mokymo programa orientuota į vadovo rolės, kuriančios vertę organizacijai, išgryninimą ir  pagrindinių lyderystės kompetencijų ugdymą.

Pristatomi veiksmingi vadovo veiklos būdai, suteikiama žinių ir įgūdžių, leidžiančių vadovui efektyviai veikti ir pasiekti keliamus tikslus, burti motyvuotų laimėtojų komandas.

Mokymų metu dalyviai įtraukiami į praktines užduotis, kurios formuoja ir stiprina lyderystės įgūdžius, leidžia geriau suprasti vadovo darbą, suteikia pasitikėjimo kuriant kasdieninius santykius su komanda, padeda nustatyti svarbiausius veiklos prioritetus, atsakingai deleguoti atsakomybes savo darbuotojams, rasti ir individualiai pritaikyti kiekvienam darbuotojui tinkamus motyvacijos būdus.

Programa skirta:
Vadovams, norintiems  suprasti savo vaidmenį ir pasirinkti efektyvius veikimo būdus bei specialistams, norintiems pasirengti vadovavimo iššūkiams, personalo specialistams, kuriantiems organizacijose personalo valdymo įrankius ir sistemas
Mokymo programa:
  • Vadovo vaidmuo. Veiklos prioritetai.
  • Vadovavimo stiliai. Kaip geriau pažinti save ir savo komandą.
  • Situacinė lyderystė.
  • Motyvuotos komandos subūrimo paslaptys.
  • Ugdymas, dalinimasis ir mentorystė.

Seminaro lektorė: Kristina Noreikienė, daugiau kaip 200 darbuotojų turinčios UAB „Trukmė“ žmogiškųjų išteklių skyriaus vadovė,  žmonių ir organizacijų vystymo ekspertė, praktikė. Per 15 metų darbo patirtį žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, dalyvavusi tiek privataus, tiek viešojo sektoriaus organizacijų veiklose. Verslo valdymo magistrė, lektorė, kompetencijų ugdymo, pokyčių įgyvendinimo specialistė, karjeros ir profesinio tobulėjimo mentorė.

Kiekvienam dalyviui bus įteikiama metodinė medžiaga ir dalyvio sertifikatas.

Seminaras vyks Vilniuje spalio 15 dviešbučio „Congress Avenue*****“ konferencijų salėje (Gedimino pr. 12, Vilnius). Taip pat šiuose mokymuose galite dalyvauti ir nuotoliniu būdu naudojant ZOOM programėlę.

Mokymų kaina:

Dalyvaujant viešbutyje – 85 Eur, jei pageidaujate pietų, jie papildomai kainuos 8 Eur.

Dalyvaujant nuotoliniu būdu – 75 Eur

Seminaro trukmė 8 akad. val.

Norėdami registruotis į seminarus mūsų elektroninėje svetainėje spustelkite mygtuką REGISTRUOTIS esantį dešinėje pusėje arba elektroniniu paštu registracija@ada-mokymai.lt atsiųskite savo įstaigos rekvizitus, dalyvio vardą, pavardę bei telefono numerį, jei ketinate registruotis kaip fizinis asmuo atsiųskite savo vardą pavardę ir telefono numerį. Išankstinė registracija yra privaloma.

Seminarą organizuoja:  ADMINISTRACIJOS DARBUOTOJŲ ASOCIACIJA
Įmonės kodas: 301819500
Adresas: Žalgirio g. 92, Vilnius
Tel/ faks.: ( 85 ) 276 33 77;
El. paštas: info@adasociacija.lt 

 

Lektorė: Kristina Noreikienė

Data: spalio 15 d.
Kaina: 75 – 85 €