Darbo laiko bei darbo užmokesčio sąlygų nustatymas ir apskaita

Administracijos darbuotojų asociacija kviečia į seminarus didžiausiuose Lietuvos miestuose! 

 Didieji pokyčiai įstatymo leidyboje – įsigaliojęs naujasis Lietuvos Respublikos Darbo kodeksas radikaliai keičia darbo laiko bei darbo užmokesčio sąlygų nustatymo reglamentavimą. Kas ir kaip būtent pasikeitė, bei kaip pokyčius pritaikyti praktikoje, sužinosite jau netrukus seminare „Darbo laiko bei darbo užmokesčio sąlygų nustatymas ir apskaita“.

Administracijos darbuotojų asociacija yra įrašyta į Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2017 m. sausio 19 d. įsakymu Nr. 27V-12.

Mokymų turinys

Mokymų  „Darbo laiko bei darbo užmokesčio sąlygų nustatymas ir apskaita“ programa:  

  1. Darbo laiko sąvoka, struktūra ir teisinis reglamentavimas. Darbo laiko norma. Darbo laiko režimas. Maksimaliojo darbo laiko reikalavimai. Darbo laiko režimo ypatumai. Viršvalandžiai. Suminė darbo laiko apskaita.
  2. Darbo grafikai. Darbo grafikų sudarymas. Apribojimai sudarant darbo grafiką. Darbo grafiko keitimas. Darbo grafikų pavyzdžiai ir kaip juos taikyti praktikoje. Darbo laiko apskaitos žiniaraščiai.
  3. Darbo užmokestis. Darbo užmokesčio sąvoka, nustatymas. Darbo norma. Darbo užmokesčio mokėjimo terminai, vieta ir tvarka. Pavėluotas darbo užmokestis.
  4. Darbo užmokesčio apskaičiavimas. Teisės aktai, reglamentuojantys darbo užmokesčio apskaitą. Darbo užmokesčio sudėtis. Mokėjimas už darbą poilsio ir švenčių dienomis, viršvalandinį darbą ir kompensacijos darbuotojams, kurių darbas yra kilnojamojo pobūdžio arba susijęs su kelionėmis ar važiavimu. Komandiruotės. Išskaitos iš darbo užmokesčio.
  5. Vidutinis darbo užmokestis.
  6. Mokami mokesčiai nuo išmokų, susijusių su darbo santykiais. Teisės aktai, reglamentuojantys mokestinę darbo užmokesčio bazę. Neapmokestinamojo pajamų dydžio taikymo metodika. Valstybinio socialinio draudimo įmokos. Gyventojų pajamų mokestis. Ataskaitų pateikimo ir mokesčių sumokėjimo terminai.
Daugiau informacijos

Seminaro lektorė 18 metų buhalterinės apskaitos darbo patirtį turinti auditorė Marina Guptor.

Seminaro trukmė 6 akad. val.

Seminaro kaina: 77 € kaina su pietumis 85 €, dalyvaujant daugiau nei vienam tos pačios įstaigos darbuotojui taikomos papildomos nuolaidos.

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro metodinę medžiagą, dalyvio sertifikatą, vaišes kavos pertraukėlių metu.

Seminarai vyks nuo 10 val. iki 15.30 val.

  • Kovo 19 d. Vilniuje, viešbučio „Congress Hotel“ konferencijų salėje (Vilniaus g. 2, Vilnius, Vilnius).
  • Kovo 20 d. Kaune, viešbučio „Kaunas“ konferencijų salėje (Laisvės al. 79, Kaunas).
  • Kovo 21 d. Šiauliuose, viešbučio „Šaulys“ konferencijų salėje (Vasario 16-osios 40, Šiauliai).
  • Kovo 22 d. Klaipėdoje, viešbučio „National Hotel“ konferencijų salėje (Žvejų g. 21/ Teatro g. 1, LT-91247).

Norėdami registruotis į seminarus  elektroniniu paštu registracija@adasociacija.lt atsiųskite savo įstaigos rekvizitus, dalyvio vardą, pavardę bei telefono numerį, jei ketinate registruotis kaip fizinis asmuo atsiųskite savo vardą pavardę ir telefono numerį.  Išankstinė registracija yra privaloma.

Seminarą organizuoja:  ADMINISTRACIJOS DARBUOTOJŲ ASOCIACIJA

Įmonės kodas: 301819500
Adresas: Žalgirio g. 92, Vilnius

Tel/ faks.: ( 85 ) 276 33 77; el. paštas: info@adasociacija.lt
Lektorius:
MARINA GUPTOR

 

Vilnius Kovo 19 d.
Kaunas Kovo 20 d.
Šiauliai Kovo 21 d.
Klaipėda Kovo 22 d.

Kaina: 77€

 

Turite klausimų? Susisiekite:

(85) 276 3377
info@adasiociacija.lt