2-jų dienų mokymai Druskininkuose „Vadovo įrankiai efektyviam darbui“

Jau devintus metus Administracijos darbuotojų asociacija kviečia tobulinti profesines žinias, mėgautis SPA procedūromis bei puikiai praleisti laiką viename geriausių Druskininkų viešbučių „Europa Royale“ Druskininkuose!

Mokymo programa orientuota į vadovo rolės, kuriančios vertę organizacijai, išgryninimą ir  pagrindinių lyderystės kompetencijų ugdymą.

Pristatomi veiksmingi vadovo veiklos būdai, suteikiama žinių ir įgūdžių, leidžiančių naujam vadovui efektyviai veikti ir pasiekti keliamus tikslus, burti motyvuotų laimėtojų komandas.

Mokymų metu dalyviai įtraukiami į praktines užduotis, kurios formuoja ir stiprina lyderystės įgūdžius, leidžia geriau suprasti vadovo darbą, suteikia pasitikėjimo kuriant kasdieninius santykius su komanda, padeda nustatyti svarbiausius veiklos prioritetus, atsakingai deleguoti atsakomybes savo darbuotojams, rasti ir individualiai pritaikyti kiekvienam darbuotojui tinkamus motyvacijos būdus.

Programa skirta:

naujiems vadovams, norintiems  suprasti savo naują vaidmenį ir pasirinkti efektyvius veikimo būdus bei specialistams, norintiems pasirengti vadovavimo iššūkiams, taip pat žmogiškųjų išteklių valdymo vadovams, specialistams, kuriantiems organizacijose žmogiškųjų išteklių valdymo įrankius ir sistemas

Mokymo programa

I diena

 • Vadovo vaidmuo. Veiklos prioritetai.
 • Organizacijos kultūra ir vadovavimo stiliai. 
 • Ateities lyderio kompetencijos
 • Motyvuotos komandos subūrimo paslaptys.
 • Naujas žmogus komandoje.  Ar samdytum Einšteiną?
 • Atrankos interviu meistriškumas. Kas slepiasi už atsakymų.
 • Efektyvi naujoko integracija arba ką daryti, kad neprireiktų kartoti atrankos.

II diena

 • Kaip pažinti kiekvieną komandos narį ir skirtumus paversti didžiausiais privalumais.
 • Situacinė lyderystė. Kada ir kaip deleguoti.
 • Veiklos vertinimo pokalbiai – kada kuria vertę, o kada tampa tik dar vienos formos užpildymu.
 • Grįžtamasis ryšys – tai dovana. Kaip jį teikti ir priimti. Efektyvus grįžtamasis ryšys.
 • Ugdymas, dalinimasis, mentorystė.
 • Motyvacijos paslaptys. Kas skatina žmones veikti.
 • Lyderystės pamokos – ko vadovas gali pasimokyti iš savo komandos.

Seminaro lektorė: Kristina Noreikienė, vadybos praktikė, padedanti augti žmonėms ir organizacijai. Per 15 metų darbo patirtį žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, dalyvavusi tiek privataus, tiek viešojo sektoriaus vidutinio dydžio ir didelių organizacijų veiklose. Šiuo metu – UAB Trukmė (daugiau, nei 250 darbuotojų) žmonių ir organizacijos vystymo vadovė. Verslo valdymo magistrė, lektorė, kompetencijų ugdymo, pokyčių įgyvendinimo strateginė partnerė, karjeros ir profesinio tobulėjimo mentorė. 

Dviejų dienų seminarų kaina – 252 Eur.

Į kainą įskaičiuota:

 1. Seminaras „VADOVO ĮRANKIAI EFEKTYVIAM DARBUI“ (14 val. trukmės mokymai).
 2. Mokymų metodinė medžiaga.
 3. Pasirinktinai SPA programa Druskininkų gydykloje „Sveikatos ratas“ arba 2 valandos Druskinikų vandens parke ir pirčių zonoje.
 4. Nakvynė dviviečiame kambaryje viename geriausių Druskininkų viešbučių „Europa Royale Druskininkai“. (Nakvynė vienviečiame kambaryje papildomai kainuoja 29 Eur).
 5. Laisvalaikis „Europa Royale Druskininkai“ SPA zonoje.
 6. Maitinimas viešbučio restorane – dveji pietūs ir vakarienė bei pusryčiai (švediškas stalas).

Mokymai vyks gruodžio 9-10 dienomis  Druskininkuose viešbutyje „Europa Royale Spa hotel Druskininkai“, (Vilniaus g. 7, Druskininkai).

Norėdami registruotis į seminarus, mūsų elektroninėje svetainėje spustelkite mygtuką REGISTRUOTIS esantį dešinėje pusėje arba elektroniniu paštu registracija@ada-mokymai.lt atsiųskite savo įstaigos rekvizitus, dalyvio vardą, pavardę bei telefono numerį, jei ketinate registruotis kaip fizinis asmuo atsiųskite savo vardą pavardę ir telefono numerį. Išankstinė registracija yra privaloma. 

Registruodamiesi nepamirškite nurodyti pasirinkto kambario tipo (vienvietis/dvivietis).

Mokymus organizuoja:  ADMINISTRACIJOS DARBUOTOJŲ ASOCIACIJA
Įmonės kodas: 301819500
Adresas: Žirmūnų g.68, Vilnius
Tel/ faks.: ( 85 ) 276 33 77; el. paštas: info@adasociacija.lt

Lektorė: Kristina Noreikienė

Data: Gruodžio 9-10 d.
Kaina: 252 €